Зная, мога, успявам !

Единственото Иновативно начално училище в Област Ямбол.

Първенци на НВО

Неизменно първо място на Национално външно оценяване в Област Ямбол, а през учебната 2016/2017г. четвърто място в България.

Иновативни методи на обучение

Първото училище в Област Ямбол, което работи с образователен софтуер Envision.

Уроците лесни, интересни

Образователна платформа Уча.се - за по-добро образование и мотивирани ученици.

 

СЪОБЩЕНИЕ

  ГРИПНА  ВАКАНЦИЯ

 

Учебните занятия ще бъдат преустановени от 27.01.2020 г./понеделник/

до 31.01.2020 г. /петък/ включително.

                                                                                                                                                                                          

Отново успехи на математиците

Учениците от нашето училище мериха знания и на Коледното математическо състезание. Сред най-малките ученици – първокласниците с най-много точки /67/ и първо място в града е  Анна Мария Зафирова. След нея се нарежда  Йоана Желязкова с 64 точки. Следват ги Петър Иванов /60 т./, Кристиян Дянков /59 т./ и с 54 т. са: Амели Айвазян, Белослава Тодорова, Мартен Мъхчиев и Николай Стефанов.

         За  втори клас първи е Александър Атанасов /45 т./. На  II-ро място с 39 т. се класира Камен Петков, на III място – Силвия Каменова /38 т./. Грамоти за отлично представяне получиха: Берг Велиев /37 т./ , Стефани Колева /31 т./ и Габриела Дросева /31 т./.

         За трети клас призови места заеха Стефан Личев и Магдалена Малешкова.

         Най-големите ученици в училището – четвъртокласниците заеха две първи места – Мария Димитрова /48 т./ и Преслава Качанова /48 т./, а Соня Дянкова /36 т./ се класира на място.

         Успех на всички състезатели и в следващите математически състезания!

Математически турнир „Иван Салабашев“

       През  месец  декември се проведе  Математически турнир „Иван Салабашев”.  Спорещите за призовите места решаваха различни по сложност математически задачи, с което имаха възможност да докажат придобитите умения в областта на математиката.

       Г-жа Светичкова – председател на СБМ, секция Ямбол  отново посети нашето училище, за да раздаде медалите и грамотите на първенците.  За пореден път госпожа Светичкова сподели, че това е училището с най-добре представили се ученици, училището, в което раздава най-много награди.

Ето и имената на победителите:
I клас
Александър Атанасов Хаджиев – I м. златен медал
Александър Свиленов Джелебов – I м. златен медал
Анна Мария Георгиева Зафирова –  I м. златен медал
Михаела Радева Кънчева  – I м. златен медал
Адриана Станимир Михалева – II м. сребърен медал
Амели Арман Айвазян – II м. сребърен медал
Белослава Венцеславова Тодорова – II м. сребърен медал
Петър Григоров Иванов– II м. сребърен медал
Виктория Каменова Демирева – III м. ,бронзов медал
Диян Павлов Русев – III м. ,бронзов медал
Мариан Бориславов Каменов – III м. ,бронзов медал
Милан Станимиров Станков – III м. ,бронзов медал
Никол Станиславова Говедарова – IIIм. ,бронзов медал
Антония Красимирова Коева – IV м.,грамота
Арда Айдоан Джамбаз – IV м.,грамота
Атанас Иванов Илиев – IV м.,грамота
Божидара Ивелин Ал Самра – IV м.,грамота
Борис Николаев Тодоров – IV м.,грамота
Кристиян Николаев Атанасов – IV м.,грамота
Кристиян Стойчев Ангелов – IV м.,грамота
Никола Панайотов Стефанов –  IV м.,грамота
Николай Иванов Колев – IV м.,грамота
Филип Светлозар Василев – IV м.,грамота
Юлиян Станимиров Стоев – IV м.,грамота
Кирил Бончев Маринов – V м.,грамота
Красен Златев Жеков  – V м.,грамота


II клас
Берг Османов Велиев– I м. златен медал
Добромир Атанасов Атанасов – V м.,грамота

III клас
Стефан Петров Личев – I м. златен медал
Мирослав Тодоров Тодоров – II м. сребърен медал
Атанас Цветомиров Коларов – V м.,грамота

IV клас
Калоян Яворов Шиков – I м. златен медал
Мария Борисова Димитрова – II м. сребърен медал
Здравко Божидаров Божилов – IIIм. ,бронзов медал
Петър Георгиев Георгиев -IV м.,грамота
Михаил Райков Драгов – V м.,грамота

Христо Димитров Христов – Vм., грамота

     Шестима от участниците в състезанието са и национални победители и ще бъдат наградени на 02.02.2020 г. от 11 часа в Института по математика и информатика – БАН! Това са: Александър Атанасов Хаджиев, Александър Свиленов Джелебов , Анна Мария Георгиева Зафирова, Михаела Радева Кънчева, Стефан Петров Личев и Калоян Яворов Шиков.

     Поздравления за учениците и техните учители!